Kontakt

Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek pytania czy uwagi, napiszcie do nas. Jeśli Aniball także Wam pomógł przy lepszym porodzie, będziemy zadowoleni, gdy podzielicie się z nami tym doświadczeniem.

 

 

130eddb5-6180-4bbc-bb2a-81099bf6e20cOficjalny dystrybutor  Aniball w Polsce:

GALLUS OFFICE PARK:

GrowSmart & Partners

ul. Gallusa 12/13 (parter)

40-594 Katowice

emalia: info@balonikaniball.pl 

telefon: 795 588 936

 

Producent:  

RR Medical s.r.o

Jihlavská 7

664 41 Troubsko

zarejestrowana w Rejestrze Handlowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Brnie, Sekcja C, File 79982, zarejestrowany 31 sierpnia 2013.

Więcej o firmie RR Medical s.r.o.

Spółka RR Medical s.r.o. powstała w 2013 roku. Impulsem do jej powstania było stworzenie urządzenia medycznego, które w skuteczny sposób wspomaga przygotowanie przedporodowe. Na podstawie własnego doświadczenia, Renata Zichová (dyrektor zarządzający firmy) został stworzony Aniball – produkt medyczny przeznaczony dla kobiet w ciąży, zarejestrowany w Ministerstwie Zdrowia RCz.

Naszym celem jest budowanie świadomości wśród kobiet na temat możliwości przygotowania się do porodu tak, by narodziny dziecka były nie tylko ważnym i wyjątkowym wydarzeniem, ale również pięknym przeżyciem.

Jesteśmy przekonani o istotnym znaczeniu tego przyrządu, co dowodzą tysiące pozytywnych opinii kobiet z Czech, Słowacji i Polski. Współpracujemy z wieloma położnymi, szkołami rodzenia, ośrodkami a obecnie także z dzisiątkami szpitali położniczych, które potwierdzają efekt tego przyrządu. Poród widzimy jako naturalną część życia, powinien on przebiegać spokojnie, łagodnie i bez strachu.

Indywidualne podejście do każdego Klienta jest naszym priorytetem. Kładziemy duży nacisk na osiągnięcie najwyższych standardów jakości naszego produktu.